GOPASS DOŁADOWANIE

Płać doładowaną kartą w e-sklepie na stronie www.gopass.pl lub doładuj kartę komuś innemu.

Zakupy online z doładowaniem

Od teraz możesz doładować swoją kartę GOPASS i płacić nią bezpośrednio w naszym e-sklepie. W swojej strefie prywatnej w części DOŁADOWANIE wybierz dowolną kwotę doładowania, która po przelaniu środków zostanie doładowana na Twoją kartę GOPASS.

Podziel się doładowaniem z najbliższymi

Doładowaniem na swoim koncie możesz podzielić się z osobami przyporządkowanymi do Twojego konta GOPASS. Tylko od Ciebie zależy kto, i jaki limit dzienny będzie mógł wykorzystać. Wszystko to w prosty sposób ustawisz w swojej strefie prywatnej.

Zalety doładowania karty GOPASS
  • Łatwa i szybka metoda płatności
  • Możliwość podzielenia się doładowaniem z bliskimi
  • Możliwość wysłania doładowania w prezencie
  • Doładowanie online na www.gopass.pl
  • Wykaz transakcji i zarządzanie doładowaniem w strefie prywatnej
Wyślij doładowanie w prezencie

Podaruj doładowanie dowolnej osobie. W sekcji Doładowanie w swojej strefie prywatnej, wybierz kwotę, wpisz numer karty GOPASS lub adres e-mail osoby, której chcesz podarować doładowanie.

Po dokonaniu płatności wyślemy voucher z kodem na podany adres e-mail lub e-mail przyporządkowany do danej karty GOPASS. Po wpisaniu kodu z vouchera w sekcji Doładowanie, dana osoba otrzyma doładowanie na swoją kartę.

Gdzie można korzystać z doładowania na karcie GOPASS

Doładowanie, które masz na swojej karcie GOPASS możesz wykorzystać kupując karnety narciarskie, bilety na kolejki linowe, bilety wstępu do parków rozrywki, bilety na imprezy oraz kupując towar i usługi online na stronie www.gopass.pl.