Słowacja
Tatralandia
Aquapark Tatralandia

Odkryj miejsce pełne przygód i dobrej zabawy, którego częścią jest również Aquapark Tatralandia, z całorocznym nadmorskim rajem Tropical Paradise, letnim kompleksem Funpark Tatralandia oraz kompleksem noclegowym Holiday Village Tatralandia.

Więcej informacji
Vysoké Tatry
Vysoké Tatry

Odwiedź ośrodek, który proponuje aktywny relaks, radość i zabawę w pięknym otoczeniu najmniejszego pasma górskiego na świecie.

Więcej informacji
Jasná Nízke Tatry
Jasná Nízke Tatry

JASNÁ tatry Niżne to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, który ma najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Po północnej i południowej stronie Chopoku oferuje niezliczoną ilość atrakcji, zabawy i aktywnego wypoczynku.

Więcej informacji
Bešeňová
Bešeňová

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ jest miejscem, w którym odzyskasz siły witalne i energię. Przez cały rok otaczając się urokliwą przyrodą Liptowa, można czerpać z unikalnej siły wody geotermalnej, która ma pozytywny wpływ na organizm człowieka. Korzystnie wpływa na układ ruchowy i oddechowy, posiada świetne właściwości kosmetyczne, a dzięki zawartości litu dobrze wpływa na psychikę.

Więcej informacji
Czechy
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn

Lato w ośrodku narciarskim w Szpindlerowym Młynie (Skiareál Špindlerův Mlýn) to prawdziwy raj w otoczeniu najwyższych czeskich gór, Karkonoszy. Ośrodek tętniący pełnym rozrywek życiem oferuje w sezonie letnim niezliczone atrakcje dla dzieci i dorosłych, mamy propozycje dla turystów pieszych i rowerzystów, możemy też polecić znakomitą kuchnię z górskimi przysmakami.

Więcej informacji
Polska
Śląskie Wesołe Miasteczko
Śląskie Wesołe Miasteczko

Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko to najstarszy Park Rozrywki w Polsce. Ponad 40 atrakcji gwarantuje niezapomniane przeżycia dla całych rodzin. Dzięki tematycznej strefie i największemu rollercoasterowi w Europie Środkowo-Wschodniej przeniesiemy się do czasów naszych przodków i pierwszego państwa polskiego. Zabawa i edukacja w jednym!

Więcej informacji
Szczyrk
Szczyrk

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski to największy ośrodek w Polsce pod względem długości tras narciarskich. Położony w Beskidzie Śląskim oferuje aż 20 km zróżnicowanych tras narciarskich dostosowanych do różnych poziomów umiejętności narciarzy. Szczyrkowski Ośrodek Narciarski to także liczne punkty gastronomiczne, szkoły narciarskie, wypożyczalnie i serwisy sprzętu narciarskiego.

Więcej informacji