Wybierz kraj, w którym chcesz zrobić zakupy

Masz już konto

Karta GOPASS to korzystniejsze ceny we wszystkich naszych ośrodkach oraz przy zakupach w e-sklepie.

Zaloguj się

Chcesz zdobyć przywileje GOPASS?

Opłaci się mieć kartę GOPASS. Z kartą GOPASS przysługują Ci niższe ceny, możesz robić zakupy w naszym e-sklepie i zbierać punkty, które wymieniasz na konkretne nagrody.

Zarejestruj się
Park rozrywki
Skipasy i kolejki linowe
Imprezy
WKRÓTCE
Wypożyczalnia sprzętu i szkółka narciarska
WKRÓTCE
Odzież i akcesoria
Sprytna sezonówka Szczyrk 2017/2018

 

Szczyrk
Dospelý
Sprytna sezonówka Szczyrk 2017/2018
Sprytna sezonówka obowiązuje w terminie od 16.12.2017 do 30.04.2018 r. w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim. Początek i koniec sezonu zależy od warunków eksploatacyjnych i atmosferycznych w danym ośrodku. Obowiązuje tylko na dzienne szusowanie, nie można jej wykorzystać na wieczorne szusowanie ani jako wstępu do parków wodnych – Aquapark Tatralandia, Bešeňová. Po dokonaniu opłaty za sprytną sezonówkę, w swoim centrum zniżkowym możesz dokupić aquapass w korzystnych cenach. Zastrzegamy sobie możliwość zmian. Przy zakupach na gopass.sk i gopass.pl, kupujesz produkty na kartę GOPASS SkiDATA (czerwono-biała karta). Przy zakupach na gopass.cz, kupujesz produkty na kartę GOPASS AXESS (niebiesko-biała karta). Jeśli zatem Ty lub przypisana do Ciebie osoba jest posiadaczem którejś z kart, zalecamy dokonywanie zakupów na stronie dedykowanej konkretnej karcie. GOPASS.CZ – karta AXESS (niebiesko-biała). GOPASS.SK i GOPASS.PL – karta SkiDATA (czerwono-biała).

Dzięki zakupowi uzyskasz 224

Sprytna sezonówka Szczyrk + wieczorne szusowanie 2017/2018

 

Szczyrk
Dospelý
Sprytna sezonówka Szczyrk + wieczorne szusowanie 2017/2018
Sprytna sezonówka obowiązuje w terminie od 16.12.2017 do 30.04.2018 r. w w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim. Początek i koniec sezonu zależy od warunków eksploatacyjnych i atmosferycznych w danym ośrodku. Obowiązuje na dzienne i wieczorne szusowanie. Po dokonaniu opłaty za sprytną sezonówkę, w swoim centrum zniżkowym możesz dokupić aquapass w korzystnych cenach. Zastrzegamy sobie możliwość zmian. Przy zakupach na gopass.sk i gopass.pl, kupujesz produkty na kartę GOPASS SkiDATA (czerwono-biała karta). Przy zakupach na gopass.cz, kupujesz produkty na kartę GOPASS AXESS (niebiesko-biała karta). Jeśli zatem Ty lub przypisana do Ciebie osoba jest posiadaczem którejś z kart, zalecamy dokonywanie zakupów na stronie dedykowanej konkretnej karcie. GOPASS.CZ – karta AXESS (niebiesko-biała). GOPASS.SK i GOPASS.PL – karta SkiDATA (czerwono-biała).

Dzięki zakupowi uzyskasz 279

Sprytna sezonówka Szczyrk+Tatry 2017/2018

 

Szczyrk
Dospelý
Sprytna sezonówka Szczyrk+Tatry 2017/2018
Sprytna sezonówka obowiązuje w terminie od 16.12.2017 do 30.04.2018 r. w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim i w ośrodkach na Słowacji - Jasná Północ i Jasná Południe, Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Jezioro i Stary Smokowiec. Początek i koniec sezonu zależy od warunków eksploatacyjnych i atmosferycznych w danym ośrodku. Obowiązuje tylko na dzienne szusowanie, nie można jej wykorzystać na wieczorne szusowanie ani jako wstępu do parków wodnych – Aquapark Tatralandia, Bešeňová. Po dokonaniu opłaty za sprytną sezonówkę, w swoim centrum zniżkowym możesz dokupić aquapass w korzystnych cenach. Zastrzegamy sobie możliwość zmian. Przy zakupach na gopass.sk i gopass.pl, kupujesz produkty na kartę GOPASS SkiDATA (czerwono-biała karta). Przy zakupach na gopass.cz, kupujesz produkty na kartę GOPASS AXESS (niebiesko-biała karta). Jeśli zatem Ty lub przypisana do Ciebie osoba jest posiadaczem którejś z kart, zalecamy dokonywanie zakupów na stronie dedykowanej konkretnej karcie. GOPASS.CZ – karta AXESS (niebiesko-biała). GOPASS.SK i GOPASS.PL – karta SkiDATA (czerwono-biała).

Dzięki zakupowi uzyskasz 337