GOPASS
Odkryj Legendię
Śląskie Wesołe Miasteczko
LEGENDIA
LEGENDIA
Lato
w Szczyrku
Kup bilet na kolej gondolową od 28.04.2018
Kup bilet na kolej gondolową od 28.04.2018
Kup w kategorii
Imprezy
Zakup biletów na wydarzenia.
Zakup biletów na wydarzenia.
Zamknij filtr Otwórz filtr
wybierz datę od
17.8.2018
Wybierz osobę
Osoba niezalogowana
WYBIERZ OŚRODEK
Śląskie Wesołe Miasteczko
Kupujesz bilet w ośrodku Śląskie Wesołe Miasteczko
Legendia - Karnet całodniowy

 

Karnet całodniowy jest biletem wstępu uprawniającym do wizyty w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku i zabawy na wszystkich czynnych urządzeniach w godzinach otwarcia parku. Bilet jest imienny i uprawnia do jednorazowego wejścia do Legendii w dniu, w którym jest realizowany.
 
Legendia - Bilet rodzinny 2+1

 

Bilet rodzinny 2+1 (dla 2 rodziców + 1 dziecka do 12-stego roku życia) Karnet całodniowy jest biletem wstępu uprawniającym do wizyty w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku i zabawy na wszystkich czynnych urządzeniach w godzinach otwarcia parku. Bilet jest imienny i uprawnia do jednorazowego wejścia do Legendii w dniu, w którym jest realizowany.
 
Legendia - Bilet rodzinny 2+2

 

Bilet rodzinny 2+2 (dla 2 rodziców + 2 dzieci do 12-stego roku życia)KKarnet całodniowy jest biletem wstępu uprawniającym do wizyty w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku i zabawy na wszystkich czynnych urządzeniach w godzinach otwarcia parku. Bilet jest imienny i uprawnia do jednorazowego wejścia do Legendii w dniu, w którym jest realizowany.
 
Legendia - Bilet rodzinny 2+3

 

Bilet rodzinny 2+3 (dla 2 rodziców + 3 dzieci do 12-stego roku życia)Karnet całodniowy jest biletem wstępu uprawniającym do wizyty w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku i zabawy na wszystkich czynnych urządzeniach w godzinach otwarcia parku. Bilet jest imeienny i uprawnia do jednorazowego wejścia do Legendii w dniu, w którym jest realizowany.
 
Legendia - Bilet rodzinny 2+4

 

Bilet rodzinny 2+4 (dla 2 rodziców + 4 dzieci do 12-stego roku życia)Karnet całodniowy jest biletem wstępu uprawniającym do wizyty w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku i zabawy na wszystkich czynnych urządzeniach w godzinach otwarcia parku. Bilet jest imienny i uprawnia do jednorazowego wejścia do Legendii w dniu, w którym jest realizowany.
 
Legendia - Karnet sezonowy 2018

 

Bilet sezonowy uprawnia do codziennych wizyt w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku w dniach działania parku zgodnie z godzinami otwarcia w sezonie 2018 (31.03.2018-28.10.2018). Bilet sezonowy jest karnetem imiennym i jest przypisany do jednego posiadacza bez możliwości zbycia go na osoby trzecie.
Legendia at Night - 2 wejścia

 

Legendia at Night – 2 wejścia, to bilet na 2 wybrane edycje. Legendia at Night – ulubiona, nocna odsłona zabawy na karuzelach, wraca do Legendii! Sezon 2018 to 6 edycji nocnego eventu, z których każda obfitować będzie w dodatkowe atrakcje. W tym roku cykl Legendia at Night odbywa się pod hasłem „Magia żywiołów”. Oprócz nocnej zabawy na takich atrakcjach, jak Lech Coaster, Diamond River, czy Legendia Flower goście będą mogli również obejrzeć multimedialne pokazy (podczas każdej edycji inny), w których mieszanina dźwięku, światła i dynamicznych projekcji wizualnych zabierze każdego w magiczną podróż do świata żywiołów. Zaplanuj już dziś udział w więcej niż jednej edycji wydarzenia i zaoszczędź. Edycje Legendii at Night odbywają się od godziny 21:00 do 00:00, w dniach: 23.6.2018, 7.7.2018, 21.7.2018, 4.8.2018, 18.8.2018, 1.9.2018.